11111

Szentlélek-fesztivál – beszámoló

Nagyításhoz kattintson a képre!

Pünkösd vasárnap volt a Veresegyházi Szentlélek-templom első búcsúja.

A 1/2 10-kor kezdődő ünnepi szentmise, majd Lukács János atya előadása és a templom kórusának hangversenye emelte az ünnep szépségét. Közös ebéd után a Szentlélek téren felállított színpadon egymást követték a szép és színvonalas előadások. Körben a téren árusok várták az érdeklődőket. Az egyházközségi gyereknap is ezen a napon volt. Játékok, foglalkozások, pogácsa sütés kemencében és még sok érdekesség okozott örömet a gyerekeknek. A Mosolysziget nevű sátorban családi és egyéni fényképek készültek. Az árusok és szervezők által felajánlott tombola nyereményeket négy óra után sorsoltuk ki. Ezt követte a táncház. A nagy meleg ellenére is akadtak lelkes gyerekek és felnőttek akik beálltak a táncba és játékba.

Nagyon szép nap volt! Reméljük mindenki élményekkel gazdagodva gondol vissza a Szentlélek Fesztiválra!

Papp Erika fotói:

https://goo.gl/photos/kceD3jAVfNuKGLRH9

A bejegyzés kategóriája: Események, Hírek. Közvetlen hivatkozás.