Ökumenikus imahét

Posted in Események, Lelkiség | Hozzászólok

Ünnepi miserend

A Szentlélek-templom ünnepi miserendje:

december 24.: 8.00, 9.30, 24.00 (éjféli mise)

december 25.:  8.00, 9.30, 18.00

december 26.:  8.00

január 1.: 8.00, 9.30, 18.00

Templomunk Árpád-házi Szent Erzsébet kórusa az éjféli mise előtt, december 24-én 23:30 órától fél órás zenei áhítatot tart, melyre szeretettel várja a kedves híveket.

A két ünnep között (december 26-december 30-ig) plébániánkon az ügyintézés szünetel, a Szentlélek-templom pedig csak a szentmisék idején tart nyitva.

Minden kedves Testvérünknek Áldott, békés Ünnepet kívánunk!

Posted in Események, Hírek | Hozzászólok

Advent

A következő vasárnap megkezdődik az Advent, ennek kapcsán ajánljuk a Testvérek figyelmébe az alábbiakat:

1. December 2-án számos program lesz Templomunkban, részletek az alábbi plakáton:

2. Az idei adventben (december 4-től) is hétköznap 6 órakor lesznek a roráte-misék. A keddi és csütörtöki roráték után a gyerekeket reggelire és játékra is várjuk a kávézóba az iskolába indulásig.

3. A lelki készületünkhöz pedig nagy segítséget nyújt a Ferencesek által idén is elkészített Adventi naptár, amely IDE kattintva letölthető, kinyomtatható.

Áldott, szép készületet mindenkinek!

Posted in Események, Hírek, Lelkiség | Hozzászólok

Ovisok a templomban

Csütörtökön 500 óvodás látogatott a templomunkba Szent Erzsébet-nap alkalmából.
Az eseményen készült képek itt megtekinthetők:

A VVTV beszámolója:

Posted in Események | Hozzászólok